Swan Lake
en/tr
         

Konaklama


Teraslı Bahçe Katı Odalarımız
Balkonlu Üst Kat Odalarımız

Swan Lake Butik Otel, Ege'nin en sakin köşelerinden Selimiye'de, konuklarına huzurlu bir tatil sunabilmek amacıyla kuruldu..

Yörenin doğal dokusuna uygun olarak ikişer katlı iki taş ev olarak inşa edildi ve evlerin arasınada havuz yerleştirildi. Havuz ve tüm odalar Selimiye köyünün yemyeşil ve koyunun masmavi deniz manzarasına hakim olarak konumlandırıldı.

Üst katlardaki 4 odaya balkonlar ve bahçe katındaki odalara bahçe seviyesinde geniş teraslar yerleştirildi. Balkonlar ve teraslar yine tüm Selimiye köy ve koy manzarasının tamamını görecek şekilde konumlandırıldı.

Birbirinden farklı tasarlanmış ve sevilen şairlerimizin isimleriyle adlandırılmış 8 odaya sahip bir butik otel olan Swan Lake, sakin ve romantik bir atmosferde kaliteli tatil yapmak isteyen konuklar için, toplamı 1300 m² olan, yeşillikler ve rengarenk çiçeklerle bezenmiş bir alanda kuruldu. Odaların tümü 35 m² olup tamamı özel el yapımı masif ahşap mobilyalarla döşendi. Kullanılan tüm tekstil ürünleri özel olarak doğal malzemelerden ve yüksek kalitede üretildi. Banyolarda doğal taşlar kullanıldı ve özel tasarım seramik ürünlerle donatıldı.

Yüzme havuzu 65 m² olarak 9 m çapında inşa edildi. Havuz içerisine hem masaj imkanı veren hemde Selimiye koy manzarasına karşı sürekli yüzme olanağı sağlayabilen ayarlanabilir basınçlı su püskürten ‘Karşı Akım Sistemi’ monte edildi.

Oda Özellikleri

Her oda aşağıdaki özellikleri barındırır:

Swan Lake Odalar
Isıtma ve Soğutma sistemi - Yer Tipi, Merkezi sistem (Odadan kumandalı)

Kablosuz İnternet Erişimi - WiFi

Saç Kurutma Makinesi

Telefon

Minibar

Swan Lake Odalar
Kasa - Safety Box

Yağmur Duş ve 4 Akımlı El Duşu

Sunatural - Organik Zeytinyağı ve Portakal Yağı içeren vücut bakım ürünleri

Pamuk Saten Yatak Takımları
          Yatsan ‘California’ 180x200 cm Ortopedik Yatak,
          Kaz tüyü yumuşak ince yastıklar ve pamuk kalın yastıklar bulunmaktadır.

   
   
 

Copyright © Swan Lake | 2013 All rights reserved.
webmaris